График работы “Пн-Сб 9:00-18:00”

Отзывы

“ Я був дуже вражений професійним та доброзичливим підходом вашої команди до мене як клієнта. Вони допомогли мені з вибором правильного розміру та кольору для моїх потреб, і я відчував, що я в хороших руках. ”

“ Замовляв секційні ворота,майстер проконсультував зробив розрахунок,після чого зробив замовлення все вчасно виготовили та професійно змонтували,компанію рекомендую ”

“ Зателефонувала з приводу захисних ролет, дуже сподобалось що менеджер відповів на всі мої питання, ціною та якістю обслуговування дуже задоволена, в компанії працюють спеціалісти які знають досконало свою роботу ”

“ Залишила заявку на сайті , менеджер зателефонував вже за 5 хвилин проконсультував зробив розрахунок ,після виїхав майстер зробив заміри і порекомендував яку маркізу для наших потреб обрати , зробили все вчасно та встановили, будемо всім знайомим нашим друзям рекомендувати ”

“ Робив замовлення на гаражні ворота приїхав майстер зробив заміри розрахував на місці що було приемно вніс предплату та вже за чотири дні ворота було виготовлені все сподобалось головне без обману дякую компанії Київ Декор  ”

“ Дуже приемно було мати справу з компанією Київ Декор ми з чоловіком замовили перголу маркізу для терасси майстер Володимир все чітко пояснив проконсультував нас бо ми не мали уявлення як воно все буде виглядати потім зробили нам візуалізацію та розрахунок вартості нашоі перголи а вже за три неділі нам зробили монтаж , дуже вдячні компанії киів декор за ваш проффесіоналізм та підхід ми з чоловіком дуже задоволені ”

“ В компанію Київ Декор звернувся щоб зробити замовлення на касетну маркизу майстер виїхав зробив заміри в той же день порекомендував яку тканину краще обрати , все якісно та вчасно зроблено дякую майстрам та компаниї за якість та співпрацю  ”

“ Заказывали рулонные шторы. Все выполнено в срок. Качество отличное. Спасибо ”

“ Отличая компания, вежливые сотрудники - объясняют доходчиво. Доступные цены. Был приятно удивлен, когда заказ привезли на неделю раньше. Рекомендую всем ”

Расскажите про свой опыт работы с нашей компанией. Мы будем благодарны вам за честный отзыв