Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Доставка та оплата

Вага воріт починається від 100 кг. А якщо це габаритні промислові варіанти, то вага доходить до тонни. Перевезти такий вантаж замовнику складно – і це ми беремо на себе.

Залежно від розмірів, перевозимо складові воріт на автомобілі з тентом, вантажівках, здатних переміщати до 20т ваги, тягачах з причепом. У ряді випадків підключаємо маніпулятор, щоб швидко заповнити та розвантажити транспортний засіб.

Час для доставлення та тривалість встановлення

Установка проводиться у будь-який день тижня. Працюємо також у вихідні, якщо знадобиться не переривати виробничі процеси. Аналогічно співпрацюємо з приватними клієнтами, спільно визначаючи для них найзручніший час.

Монтаж воріт займає від кількох годин до одного дня. Коли було зроблено замовлення на кілька конструкцій, загальний час визначається тривалістю встановлення однієї одиниці. Ми не використовуємо людські ресурси з боку клієнта для розвантаження та монтажу воріт. Усі інструменти привозимо із собою. Працюємо злагоджено, намагаємося без затримок завершити свою роботу.

Оплата замовлення

Щоб убезпечити себе від «випадкових» заявок, ми беремо передоплату. Розмір її обговорюємо під час особистої зустрічі. Клієнти, які перебувають за межами Києва, можуть оплатити створене замовлення переказом коштів на рахунок протягом 3 днів після зустрічі з нашим замірником.

Питання щодо оплати

Чи можна сплатити замовлення після отримання продукції та встановлення воріт?

Такий варіант виключено. Ми виготовляємо продукцію не за день. Наші співробітники хочуть одержувати зарплатню без затримок. Під час виготовлення замовлення витрачаються матеріали, енергетичні ресурси. Якщо у вас дуже важка фінансова ситуація, можемо розбити кінцеву суму на 2 платежі. Перший вноситься, як передоплата, після чого ми приступаємо до виготовлення.

Яким чином відбувається оплата?

Розрахуватися за продукцію пропонуємо такими методами.

  • Переказ коштів на поточний рахунок підприємства.
  • Внести кошти на банківський рахунок.
  • Якщо ви готові приїхати до нас, допускається розрахунок готівкою з випискою відповідного фінансового документа (для приватної особи).

За свої фінанси можете не хвилюватися: ми не ризикуватимемо позитивним гудвілом заради обману одного замовника. Почитайте відгуки та переконайтесь у чесності намірів компанії «Київ Декор».

Гнучкий підхід до побажань покупців призводить до того, що не маємо повернень, адже продукція виготовляється виключно під запити користувачів. Ми  ̶  виробники, тому готові забезпечити кожного клієнта доступними за ціною запчастинами.

Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!