Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Штори День-Ніч в Києві

від 300 грн/м2

Коли хочеться використовувати щось оригінальне, просте в управлінні та одночасно функціональне, зверніть увагу на рулонні штори День-ніч від Київ Декор. Вони відрізнятимуться від решти рулонних «побратимів» наявністю подвійного матеріалу. Поєднання суцільних темних і світлих сітчастих фрагментів забезпечує відповідно формування світлонепроникного полотна та 50% освітлення приміщення.

Управління системою виключає значне переміщення тканини: достатньо лише поєднати потрібні смужки, щоб досягти бажаного ефекту. Якщо хочеться повністю відкрити віконний простір, це теж можна зробити, піднявши матеріал вгору. Коли купити штори на вікно День-ніч, то ви отримаєте суміщення функцій жалюзі з рулонним покриттям.

Види та особливості кріплення рулонних штор день-ніч на вікна у Києві

У цій категорії представлено 3 види продукції:

Кожен тип має вал, через який перекидаються полотна. Допускається відкрита та касетна (естетично вдосконалена) модель виготовлення. Найбільш органічно штори День-ніч виглядають за наявності бічних напрямних та нижнього обтяжувача: вони розправляють полотно і не дають йому відсуватися від бічних частин вікна.

Кріплення конструкції виконується за допомогою кліпси, а також свердління поверхонь. На віконні рами для стулок допускається фіксувати штори на міцному, будівельному скотчі.

Перші дві позиції використовують ручне керування, третя – за допомогою пульта дистанційного керування.

Які переваги і ціни ролет День-Ніч від виробника Київ Декор

  • Коли правильно виконано складання рулонної штори День-ніч, ви швидко змінюєте режим освітленості, навіть при ручному коригуванні смуг.
  • Рольштори оброблені речовинами, що перешкоджають осіданню пилу та жирових відкладень. Тому очищення проводиться рідко, з використанням вологого протирання.
  • Вибирається відповідний варіант установки. Якщо є вікно, що відкривається, то монтаж робиться на стулку. Допускається встановлення рулонних штор День-ніч у віконному отворі. Також застосовують настінне кріплення.
  • Матеріал витримує гарячу пару у приміщенні, рясне сонце, перепад температур та вологості.
  • Звертаючись до виробника, ви замовляєте бюджетний або респектабельніший варіант продукції, з тією тканиною, яка гармонує з інтер'єром. Наші спеціалісти радо проконсультують з питань вибору рулонних штор день-ніч в Києві під ваші побажання і потреби.

Ціни на рулонні штори день-ніч в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Штори день-ніч від 300
Зебра від 300
Автоматичні штори день-ніч від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити недорого рулонні штори День-Ніч від виробника у Києві

Подумайте, який тип штор вам хотілося б отримати. Визначтеся з кольоровою гамою, порахуйте, скільки вікон хотіли б затінити. Після цього телефонуйте до компанії «Київ Декор», щоб викликати замірника.

Наш спеціаліст привезе зразки матеріалів, продемонструє фотозвіти щодо виконаних проектів. Він уточнить ваші уподобання та запропонує відповідне рішення. Після підписання договору про співробітництво замовлення надходить у роботу.

Ми гарантуємо високу якість виготовлення та повну відповідність виробів розмірам вікон. Ви заощаджуєте, роблячи замовлення на рулонні штори День-ніч у виробника. У Києві доставляння та встановлення робимо ми самі. Клієнтам з інших міст надається докладна інструкція та телефонні консультації.

Інформаційний куточок
Зебра та День/Ніч
Сертифікати
Виробництво
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!