Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори Зебра в Києві

від 300 грн/м2

Ролети з тканини зі світлозатіняючими смугами називаються рулонними шторами Зебра. Щоб отримати такий ефект, необхідно в одну конструкцію помістити на вал два полотна. В результаті переміщення тканини вдається виконати накладання темних смуг на темні та світлих на світлі. Залежно від бажання вдається виконати повне затемнення або через тюльові отвори впустити вуличне світло. Якщо сітчасту ділянку накласти на темну, вийде напівтемрява. Переміщення виконується ланцюжковим механізмом.

Використання поліефірного волокна та поліестру створює тканини, що відштовхують пил, зберігають початкову яскравість і мало піддаються механічному зносу. Купити такі штори можна в компанії Київ Декор.

Особливості рулонної штори Зебра на пластикові вікна у Києві

Рулонна штора-жалюзі Зебра стане в нагоді для офісів, домашнього інтер'єру, громадських будівель, закладів спортивного, розважального, культурного типу.

  • Конструкція відкритого типу представлена відкритим валом, що намотує на себе тканини за допомогою ланцюжка. Вільно висячі штори виготовляються на стулку або ціле вікно. Це  ̶  недорогий варіант створення привіконного інтер'єру.
  • Касетний тип має алюмінієвий короб, куди поставлений робочий вал. Це виглядає більш статечно і коштує дорожче. Бічні вставки вирівнюють тканину, щоб вона не м'ялася і не заламувалася.

Монтаж рулонної штори Зебра на пластикові (дерев'яні) вікна виконується на рамі всього вікна або окремої стулки. Діаметр та довжина валу підбираються таким чином, щоб він не прогинався від ваги тканини та зберігав стаціонарне положення.

Для зручності керування системою пропонуються моделі з електроприводом. Вони можуть бути як на одне вікно, так і на кілька, які розташовані в одній кімнаті. Мають електропривод, що заряджається, який «відкликається» на команди з пульта.

Які переваги та ціни на ролети Зебра від Київ Декор

  • Рулонна штора Зебра-міні та класичний варіант може бути однотонною або з нанесеним малюнком. Візуально «підняти» стелю зможе матеріал у вертикальну смужку.
  • Конструкція, змонтована на віконну раму, відкриває укоси. Вибираючи бажаний варіант оформлення, враховуйте стан привіконних елементів.
  • Підходить для будь-яких архітектурних рішень, адже монтаж робиться у вікні, на вікні, на стінці або стелі.
  • Доступно швидке приведення тканини у чистий вигляд. Можна виконати протирання вологою серветкою, пропилососити.
  • Якщо хочете таємно визирнути у вікно, щоб не бути поміченим зовні, допоможуть рулонні штори Зебра.
  • Любителі завіс установлюють конструкцію «День-ніч», а з боків розміщують портьєри.

Ціни на рулонні штори Зебра в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Штори Зебра от 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як купити рулонну штору-жалюзі Зебра від виробника у Києві

Виготовлення продукції компанії «Київ Декор» не займе багато часу. На штори Зебра ціни варіюються в залежності від характеристик замовлення. Збільшує вартість автоматична система регулювання та нанесення на створення полотна з індивідуальним малюнком, хочемо зазначити що також виробляємо рулонні штори великих розмірів та римські штори великих розмірів.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Зебра та День/Ніч
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!