Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори великих розмірів

від 250 грн/м2

Якщо у приватному особняку спроектовані величезні вікна або необхідно зробити громадський зал кінотеатру, цирку, театру, виробничого цеху затемненим, знадобляться рулонні штори великих розмірів. Купити подібні можна у нас в Київ Декор.

Така продукція використовується у двох випадках: коли за проектом потрібно виконати зонування великої площі та за наявності нестандартних вікон «в підлогу».

Рулонні штори великих розмірів відсутні у вільному продажу, тому що для них потрібні спеціальні комплектуючі. Ми готові запропонувати якісне виготовлення за прийнятною ціною у встановлені терміни в Києві та області. Фахівці самостійно виконають висотний монтаж та розкажуть, як керувати автоматичним підйомом/опусканням полотен.

Особливості кріплення рулонних штор на нестандартні вікна у Києві

Для габаритних виробів виготовляють вал діаметром до 7см. Він здатний утримати захисне полотно розміром 3,5 х 4,5 м (ширина по відношенню до висоти).

Часто потрібна ширина 2м, рідше – до 3м. Найбільші рулонні штори мають горизонтальний розмір 6м, а по вертикалі – 12 м. Діаметр валу сягає 11 см.

Звичайні елементи кріплення не здатні утримати значну масу в стаціонарному положенні, тому потрібні фіксатори з підвищеною міцністю. Ланцюговий механізм регулювання положення штор також скасовується. Найбільш вдалим варіантом стає автоматичний тип підйому/опускання полотен. Власникам smart-рішень зручно вбудовувати опцію коригування затемнення кімнат у систему «розумного будинку».

Переваги і ціни рулонних штор великих розмірів від Київ Декор

  • Якщо купити рулонну штору великих розмірів, вдасться впоратися із проблемою затінення нестандартного віконного отвору.
  • Система утримання полотна надійна та довговічна.
  • Матеріалом для сонячного захисту є поліестр, льон, щільна бавовна, бамбук. Просочення покращують його експлуатаційні якості.
  • Нижня виска розправляє світлонепроникний матеріал, не даючи йому змінюватися і відкривати бічні зони вікон.
  • Отримати товар низької якості тут складно, адже замовник безпосередньо звертається до виробника та веде справи лише з ним.

Розроблено орієнтовні дані щодо проектування рулонних штор на вікна великих розмірів. Залежність діаметра валу від розмірів захисного матеріалу для вікна така:

  • Ø25 мм при b ≤ 150 см, а h ≤ 180 см;
  • Ø30 мм при b ≤ 250 см, а h ≤ 300 см;
  • Ø38 мм при h ≤ 300 см.

Ціни на рулонні штори великих розмірів в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Рулонні штори великих розмірів від 250

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити великих розмірів штори недорого від виробника у Києві

Рулонна штора великої ширини може бути зібрана з невеликих аналогів. Так ви заплутаєтеся в керуючих механізмах і бажаного затемнення не досягнете.

Виготовлення габаритних рулонних штор на замовлення – це один із виробничих напрямків компанії «Київ Декор». Ми точно знаємо, якою має бути продукція для різних розмірних моделей, ще у нас можно замовити рулонні шторти відкритого типу та закритого. При співробітництві отримуємо вдячні відгуки від керівників комерційних закладів, громадських об'єктів, власників житла.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Рулонні штори великих розмірів
Сертифікати
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!