Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори відкритого типу

від 250 грн/м2

Якщо ви не знаєте, які рулонні штори вибрати, маєте незначний бюджет на їх придбання, придивіться до відкритого типу від Київ Декор. Вироби застосовуються в офісному та громадському секторі, у приватних медичних клініках, базах відпочинку, готелях. У домашніх умовах доречно такі вироби змонтувати на кухні, спальні, дитячій кімнаті.

Значна популярність моделі пов'язана з доступною ціною та простотою установки. Рулонні штори відкритого типу досить вологим способом очищати від пилу, щоб вони мали гідний вигляд.

Особливості кріплення рулонних штор відкритого типу на пластикові вікна у Києві

Рух полотна здійснюється шляхом його намотування (розмотування) на трубу. Для цього використовується підйомний механізм у вигляді важеля, ланцюжка, підключення автоматичного керування. У нижній частині полотна є планка. Вона перешкоджає згинанню матеріалу і надає системі закінченого вигляду. Щоб зрозуміти, які розміри мають рулонні штори відкритого типу, подумайте про тип кріплення.

  • При монтажі на стіну до ширини полотна додайте кілька сантиметрів по обидва боки. Тоді світло не зможе проникати до кімнати через нещільні примикання.
  • Розміщення виробів у отворі вимагає зворотної дії. Потрібно відібрати 2-3см від вихідної ширини.
  • Встановлення рулонних штор відкритого типу на пластикові (дерев'яні) вікна потребує вимірювання довжини між штапиками. Якщо необхідно повне затемнення, аналогічно до першого способу додайте 2см по ширині.

Які переваги і ціни рулонних штор відкритого типу від Київ Декор

Компанія пропонує широкий спектр дизайнерських колірних рішень рулонних штор відкритого типу в Києві:

  • Виготовлення в індивідуальному порядку, під конкретні параметри світлопроникної конструкції.
  • Матеріал з достатньою міцністю та антистатичною обробкою.
  • Полотно обробляється антигрибковими та гідрофобними складами.
  • Відсутня потреба у пранні та прогладжуванні матеріалу.
  • Вибір висоти розміщення. Рулонні штори відкритого типу можна опускати до підвіконня, закріплювати на будь-якому рівні.
  • Спрощений монтаж, швидкий демонтаж (під час ремонту).
  • Тим, хто віддає перевагу напівтемряві, стануть у нагоді вироби типу blackout. Якщо ви вирішите встановити рулонні штори «День/ніч», будьте готові до більш тривалого накручування полотен на вал.

Ціни на рулонні штори відкритого типу в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Рулонні штори відкритого типу від 250

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити рулонні штори відкритого типу від виробника у Києві

Ви звернулися до спеціалістів своєї справи. Замірники, виробничий персонал, монтажники працюють злагоджено та оперативно. Команда фахівців орієнтована на результат, тому кожен відповідає за якість роботи на своєму місці.

Чи можна рулонні штори купити в готовому вигляді, не чекаючи на виготовлення? Не рекомендуємо цього робити, адже вироби повинні повністю підходити під розміри стекол. Також у нас можно купити рулонні штори великих розмірів.

Виробнича компанія «Київ Декор» забезпечить правильність розкрою полотен, міцність валу та тривалий робочий ресурс керуючого механізму.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Рулонні штори відкритого типу
Сертифікати
Виробництво
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!