Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Прозорі ролети в Києві

від 2400 грн/м2

Вікна - це спосіб оточити себе природною красою та насолоджуватися прекрасними видами. Однак є рішення продуктивніше – прозорі ролети, які можна купити в Київ Декор. У торгових мережах ця продукція використовується з метою привернення уваги перехожих.

Вироби з ламелей, з'єднані зміцненими алюмінієвими профілями, допомагають захистити внутрішнє майно від крадіжки, пошкоджень, створити обстановку візуального єднання з навколишнім середовищем. Використовуються прозорі ролети для тераси, альтанки, балкона, веранди, комерційного павільйону, торгового магазинчика, кафе. За бажанням можна в такий спосіб облаштувати власний гараж, що знаходиться на приватній, обгородженій території.

Види прозорих ролет від виробника Київ Декор

Ролети з прозорого полікарбонату – це можливість сформувати незвичайний екстер'єр. Ви ніби знаходитесь на жвавій вулиці, в парку, лісовій зоні (дивлячись де розташований об'єкт), відокремлені від решти світу тонкою перегородкою.

  • Полікарбонат. Досить міцний багатошаровий полімерний матеріал добре розсіює сонячне світло. Він акумулює тепло приміщень, вагою легше скла, нейтральний до хімічних впливів, стійкий до займання.
  • Альтанка. Будова, якій не потрібний фундамент. Затишне містечко з чудовим оглядом, де приємно зібратися сім'єю, компанією, особливо коли на вулиці дощ, спека чи сильний вітер. Ідеальне рішення для дачі під Києвом.
  • Прозорі ролети для тераси, вікна, балкона – сучасний спосіб облаштувати зовнішній вигляд, закрити від потрапляння сонця та дощу.
  • Прозорі рольставні. Легкі конструкції використовують аналогічно ролетам, а посилені здатні захистити від чужого вторгнення. Кліматичні «подразники» залишаються зовні, а за полікарбонатними бар'єрами не чутно сторонніх шумів.

Переваги прозорих ролет та ціни від виробника Київ Декор

  • Збереження теплових параметрів усередині, оберігання від вигоряння м'яких меблів, запобігання потраплянню всередину дощу, снігу, вуличного пилу.
  • Ролети з прозорого полікарбонату сповільнюють життєвий ритм з його метушнею, відкриваючи перед тими, хто сидить, красу навколишнього простору.
  • Захист від підслуховування розмов. Цікава людина не зможе дізнатися, про що розмова, і зрозуміти її подробиці.
  • Вироби не дають повного затінення, вони зберігають природний фон, не пропускаючи UF-промені.
  • Розсіяне світло, що надходить через прозорі ролети на вікнах (придбані у Київ Декор), дозволяє менше втомлюватися очам співробітників в офісі, дітям, які роблять уроки, людям, чия справа вимагає зорової концентрації.

Ціни на прозорі ролети в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Полікарбонат від 6900
Для альтанок від 7100
Прозорі грати від 2400
Прозорі рольставні від 6550

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні ролети з полікарбонату в Києві

Телефонуйте у компанію «Київ Декор». Ми ознайомимося з об'єктом установки та зробимо на замовлення прозорі ролети. Працюємо з клієнтами з Києва та області. Встановлення беремо на себе, щоб гарантувати надійність монтажу. Разом із доставкою готової продукції приїжджає бригада фахівців. Злагоджена робота співробітників дозволяє навіть великі об'єкти оформляти дуже оперативно.

Ви будете задоволені результатом монтажу і в той же день зможете оцінити всі позитивні моменти, які внесуть в інтер'єр прозорі ролети. Працюємо із сертифікованими матеріалами, які забезпечують термін успішної експлуатації продукції довший за вказаний.

Інформаційний куточок
Прозорі ролетні ворота
Сертифікати
Виробництво
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!