Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Римські штори в Києві

від 300 грн/м2

У світі численних віконних аксесуарів виділено окрему групу – римські штори від Київ Декор. Їхня особливість полягає в рівномірному підйомі полотна акуратними складками. Тут немає звичного механізму накручування тканини на вал.

Основний акцент у лінійці продукції робиться на декоративність. Піднесене розташування штор додає органічності та дизайнерської привабливості. Клієнти одержують милий жіночий, брутальний чоловічий, анімаційний дитячий, стримано-сімейний варіант світлозахисних полотен.

Каталог римських штор в Києві пропонує варіанти для однотонних, етнічних (малюнок у вигляді смужок, клітинок), художніх запитів.

Види римських штор на вікна від виробника Київ Декор

Існує три типи візуального відтворення штор.

 • Стандартний. При зменшенні затінку відбувається формування складок, які симетрично розташовуються по висоті.
 • Каскадний. У повністю відкритому вигляді намічені лінії складок, які перетворюються на каскадні завороти під час підйому тканини.
 • Безкаркасний (безрейковий). При піднятій шторі матеріал драпірується з боків, у центральній частині, нагадуючи обв'язку портьєри ламбрекеном.

Римські штори великих розмірів – ще один різновид, що використовується для французьких вікон та інших великих світлопроникних типів. Часто римські штори купують для адміністративних будівель та громадських закладів (великих бібліотеках, колонних залах, кінотеатрах, місцях для проведення конференцій).

Особливості конструкції та монтаж штор з карнізом у Києві

Система збирається з карнизу, тонких вставок для драпірування, нижніх обтяжувачів для тканини та механізму підйому (ланцюжок, шнур, автоматичне рішення). Каркас виготовляють із пластику, тонких трубочок або рейок. Конструкція використовується для оформлення аркових, квадратних, прямокутних, еркерних вікон.

Якщо віконні секції відкриваються, потрібно передбачити відповідну кількість кріпильних елементів і полотен. Одну велику римську штору в інтер'єрі фіксують на стелі або над верхом віконного отвору.

Установка проводиться трьома способами:

 • фіксація до вікна шурупами;
 • свердління отворів для розміщення карниза на кронштейнах (вибирають для відкидних стулок);
 • використання скотчу з двостороннім приклеюванням.

Фіксація до стіни чи стелі робиться за тим же принципом, що й на вікна. Єдине  ̶  потрібна трохи довша планка (приблизно 1-1,2 м). Її слід закріпити не тільки по краях, а й посередині.

Переваги та ціни на римські рольштори у Києві

 1. Створення затишку у вигляді розсіювання денного світла. Це стане в нагоді в домашній обстановці, покращить працездатність співробітників в офісі у сонячні дні, в кафе, ресторані та інших закладах громадського типу.
 2. Карниз для римських штор вибирається залежно від розміру та типу. Розрізняють шнурові (кордові), ланцюжкові та автоматичні моделі.
 3. Довжина штор опускається до початку підвіконня чи нижче (якщо треба приховати дефекти його поверхні). Матеріал розміщується на липучці, тому швидко знімається та добре переться.
 4. Привабливість дизайну. Можна підібрати і купити римські штори в Київ Декор під колір окремого матеріалу стін, створити контраст, додати тканину з орнаментом чи малюнком.
 5. Окрім стандартних, випускаємо подвійні римські штори. Є система «День-ніч» із розміщенням полотен на 2-х карнизах та конструкція «твін», в якій обидві шторки одягнені на один карниз.

Ціна на римські штори в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Римські штори, у т.ч. великі розміри від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні римські штори у виробника Київ Декор

Якісне виготовлення та монтаж фахівцями забезпечує повноцінний функціонал та безшумність у роботі рольштор. Компанія-виробник «Київ Декор» виготовляє римські штори на замовлення. Ми враховуємо побажання замовників та порівнюємо їх з експлуатаційними можливостями систем, що розробляються. Виготовлення продукції з гарантією підтверджує професіоналізм наших співробітників.

Від тих, хто вирішив купити римські штори в індивідуальному виконанні, чекаємо на заявку або телефонний дзвінок. Ми відправимо на об'єкт фахівця, щоб він зібрав потрібну інформацію щодо вимірів, ознайомив клієнта з варіантами тканин, обговорив схему кріплення та варіант управління.

Інформаційний куточок
Римські штори
Сертифікати
Виробництво
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!