Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Римські штори великих розмірів

від 300 грн/м2

Якщо поставити собі за мету зробити оформлення панорамних вікон величним і помпезним, знадобляться великі римські штори, вибрати і купити їх можна в Київ Декор. Елегантності додадуть шовкові тканини, розкіш сформують жаккардові аналоги. Еко-тренд підкреслять вироби з льону, бавовни, а поліестрові полотна зможуть захистити від сонячних променів приміщення вітальні, ресторанного залу. 

Римські штори (фото) бувають з рівними складками, хвилеподібними заломами та драпіруванням, при якому приладдя нагадує використання ламбрекенів. Завдяки використанню таких виробів ви зберігаєте просторовий огляд, отримуєте зорове розширення кімнатного простору (крім використання важких полотен темних відтінків). 

Особливості конструкції та монтаж великих римських штор у Києві

Конструктивно виріб складається із 3-х елементів. 

  • Карниз виконує подвійну функцію, що несе-утримує. 
  • Матеріал, який відповідає за декоративно-захисну функцію. 
  • Роторно-ланцюжковий механізм збирає тканину в складки або волани. 

Різновиди моделей доповнюються шнуровими кордами, що допомагають виконувати рівномірне додавання матеріалу, і планкою в нижній частині, яка розпрямляє полотно. Надійно встановити римські штори на вікно вдається за допомогою шурупів. Для цегляних та бетонних стін знадобиться монтаж дюбелів. Фіксація конструкції виконується на стіну (при невеликій вазі штор) або стелю (коли використовуються габаритні, щільні полотна, здатні закривати мега-простір одного вікна або кількох одразу). 

Переваги та ціни на великі римські рольштори у Києві

  • При виборі римських штор, особливо великих розмірів, вдається орієнтуватися на особливості світлопроникних конструкцій та бажаний функціонал. 
  • Продукція урізноманітнює інтер'єр, позбавляє його однотипності та банальності. 
  • На відміну від звичайних рулонних аналогів, полотна дозволяється прати вручну, в машинці (при делікатному режимі, без віджиму води). 
  • Римські штори великих розмірів на замовлення ідеально закривають вікно і привабливо декорують його при потраплянні світлового потоку через скло. 
  • Велика лінійка декоративних рішень відкриває можливості для вибору відповідного матеріалу з позиції щільності, формату малюнка та кольору. 
  • Допомагають зберігати конфіденційність при веденні справ, додають елемент романтики у відносини, створюють приємну релаксацію у спекотний сонячний день. 

Ціни на римські штори великих розмірів у Києві

Тип Ціна, грн/м2
Римські штори, у т.ч. великі розміри 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні римські штори великих розмірів у виробника Київ Декор

Наша компанія приймає заявки на замовлення великих римських штор. Виконуємо роздрібні та гуртові замовлення від приватних, юридичних осіб. Виготовлення продукції відбувається в обумовлені терміни відповідно до всіх технологічних тонкощів виробництва. 

Звертаючись до нас, ви отримуєте оптимальну витрату тканини, якісну систему регулювання висоти полотен, рівномірне отримання складок по всій довжині матеріалу. Пропонуємо різні варіанти оплати

Чи можна готові римські штори купити в інтернеті, магазині? Так, але навряд чи такі вироби відповідатимуть усім побажанням покупця. А якщо придбати дешеві аналоги, то вони не зможуть повноцінно виконувати свої завдання.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Римські штори
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!