Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори в Києві

від 250 грн/м2

   

Рулонні штори Київ від виробника, фото яких представлено на сторінці, в експлуатації набагато надійніше, ніж конкурентні «пластинки». Їм не страшні сонячні промені та волога.

Види рулонних штор на вікна у Києві

Каталог Київ Декор містить 5 варіантів рулонних штор для вікон.

 • Рулонні штори відкритого типу. Бюджетний варіант відрізняється швидким монтажем. Висота підйому регулюється пластиковим ланцюжком або важелем. Виготовлення під будь-який розмір віконного отвору.
 • Рулонні штори закритого типу. Короб замість відкритого валу дозволяє конструкції виглядати естетичніше, а полотно менше піддається зносу. На штори менше потрапляє пил.
 • Рулонні штори для пластикових та дерев'яних вікон великих розмірів. Для власників панорамних вікон, що забезпечують значну соляризацію кімнатного простору. Ширина виробів сягає 4,4 м2, а висота – 6 м2.
 • Рулонні штори для мансардних вікон. Змонтовані під кутом, щоб не провисали. Потрібна спеціальна конструкція для забезпечення прилягання захисного матеріалу до скла.
 • Автоматичні рулонні штори. Продукція незамінна у важкодоступних місцях. Для керування електроприводною системою пропонується кнопка або дистанційний пульт, що змонтована в стіну.

Які переваги рулонних штор від Київ Декор

Популярність конструкцій рулонних штор пояснюється рядом факторів:

 • Широкий ціновий сегмент. Рулонні штори виготовляють на кожну стулку, з поділом на основну частину і кватирку або цільне. Матеріал полотна може бути монохромним, з малюнком.
 • Економія місця у приміщенні.
 • Самостійна організація затінення: рулонну штору можна опустити на бажану висоту або повністю закрити вікно. Ступінь блокування денного світла залежить від товщини вибраного полотна.
 • Універсальність застосування: для дому, офісу, дачі та іншого призначення.
 • Спеціальний склад просочення матеріалу робить рулонні штори зносостійкими, що не підтримують горіння.
 • Легкість при чистці: достатньо протерти полотно вологою серветкою.

Ціни на рулонні штори в Києві

Штори рулонні ціни в Києві від виробника:

Тип Ціна, грн/м2
Відкритого типу від 250
Закритого типу від 350
Великі розміри від 250
Для мансардних вікон від 250
Автоматичні від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як купити штори рулонні недорого від виробника у Києві

Якщо ви вже визначилися які купити штори рулонні або поки сумніваєтеся, що краще вибрати, зателефонуйте до компанії «Київ Декор» або заповніть онлайн-форму.

У зручний час, попередньо домовившись, ми направимо замірника. Він збере необхідну інформацію для виробництва рулонних штор на вікна. Після підписання договору про співпрацю ми готові розпочати виготовлення рулонних штор. Установка виконується у день доставляння продукції на об'єкт замовника. Ви заздалегідь визначаєте, де буде фіксація системи: у віконному отворі, на стулці, на стіні або на стелі (залежно від можливостей вибраного виду).

Інформаційний куточок
Рулонні штори
Сертифікати
Виробництво
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!