Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори закритого типу

від 350 грн/м2

Для перфекціоністів у питаннях естетики відкритий варіант рольштор не підходить. Їм потрібно, щоб полотна розташовувалися ідеально рівно, а верхня частина виглядала більш привабливо, приховуючи матеріал, що накручує на себе вал. Саме так виглядають рулонні штори закритого типу, купити які ви зумієте у компанії «Київ Декор».

Конструкція базових складових доповнена коробом під вал, напрямними для планки внизу та затискачами, що фіксують розміщення полотна на шибці. Тому можна обрати як потрапляння розсіяного світла, так і напівтемряву. Виріб підбирається таким чином, щоб не порушити гармонізацію простору у колірному співвідношенні.

Особливості монтажу рулонних штор закритого типу на вікна у Києві

Рулонні штори закритого типу є вдосконаленням рулонних штор відкритого типу. Тонкий вал прихований коробом, тому зовні непомітно, що відбувається під корпусом. Напрямні по краях полотна натягують тканину ̶  і залишалася строго у вертикальному положенні при попаданні повітря через відкрите вікно. Алюмінієві напрямні монтуються на кронштейни, тому рулонні штори без свердління одержують спрощену установку. Доступна версія зі стаціонарним кріпленням за допомогою шурупів.

Для регулювання затемнення приміщення застосовується механізм барабанного типу. На вибір клієнту пропонується шнур із пружиною або ланцюжок, які беруть участь у підйомі та опусканні рольштор.

Встановлення на штапик підходить для вікон, в яких стулки відкривають для провітрювання. В інших випадках рекомендується монтаж штор до стелі або верхньої частини стіни, що знаходиться вище віконного отвору.

Які переваги і ціни рулонних жалюзей закритого типу від Київ Декор

  • Коли полотно повністю накручено на вал, його не видно. Захована тканина краще зберігається від дії сонця, потрапляння пилу, механічного пошкодження. Тому такий тип штор є популярним серед жителів Києва та області.
  • Для полотна можна обрати матеріал з повним блокуванням денного світла або тканину, що забезпечує його м'яке розсіювання.
  • Щільне притискання не припускає провисання та ляскання матеріалу при протязі.
  • Рулонні штори закритого типу на пластикові (дерев'яні) вікна, що встановлюються в дитячій кімнаті або приміщенні, заставленому меблями, краще забезпечити автоматичним керуванням.
  • Регулювання відбувається без ривків.
  • Між полотном та склом не потрапляє пил.

Ціна на рулонні штори закритого типу в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Рулонні штори закритого типу від 350

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як купити тканинні ролети закритого типу від виробника у Києві

Рулонні полотна додадуть затишку в спекотний день. Вони створять комфортну робочу атмосферу, приховають від цікавих очей житлові приміщення, розташовані на перших поверхах будинків.

Столична компанія «Київ Декор» приймає замовлення на виготовлення рулонних штор закритого типу. Для широких вікон запропонуємо міцніший пристрій, доповнений посиленням. Це стосується валу та системи управління.

Складаючи договір із виробником, ви зменшуєте витрати на оплату продукції. Купуєте не те, що готовий запропонувати продавець, а замовляєте тканину, що сподобалася, і відповідні опції управління. Здійснюємо дбайливу доставку та професійну установку. Якщо ви бажаєте отримати рулонні штори на замовлення, але знаходитесь далеко від Києва, ми надішлемо докладну інструкцію з встановлення.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Рулонні штори закритого типу
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!