Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Автоматичні рулонні штори в Києві

від 300 грн/м2

Комфортність в управлінні процесами є дуже важливою, тому автоматичні рулонні штори особливо цінуються вимогливими покупцями. Вам не потрібно вручну переміщати полотно, адже для цього запропоновані й інші, більш комфортні способи.

Розроблено 3 види електричних приводів.

  • Вбудовування у фазу. Процес коригування виконується за допомогою кнопки. Поєднується з будь-якими моделями вимикачів. З'єднання зроблено за допомогою електричного дроту.
  • Управління на малих радіусах дії. При роботі використовується дистанційний пульт. Допускається з одного ДУ керувати переміщенням полотен на кількох вікнах.
  • Рулонні штори з автоматичним керуванням додаються до системи управління «розумним будинком». Найбільш досконала система. Допускається створення системи таймінгу (з ранковим пробудженням) або налаштування конструкції з фотоелементами (автоматика регулює рух полотен залежно від інтенсивності освітлення).

Як встановити автоматичні рулонні штори від компанії Київ Декор

Автоматичні рулонні штори, які виготовляються у нас в Київ Декор, складаються з двигуна, що здійснює намотування та розмотування матеріалу за допомогою електричного струму. Двигун міститься в циліндричний корпус, тому його робота прихована від очей. Рушійної сили вистачає на коригування освітлення для стандартних вікон та аналогів з великими отворами.

Ми завжди спочатку вислуховуємо побажання замовника. Це важливо, щоб не тільки догодити кольоровою гамою, але й вибрати такий конструктив, при якому розміру валу буде достатньо для утримання без вигинання ваги штори. Неправильний розрахунок здатний вивести з ладу всю систему.

Хочемо відзначити, що рулонні штори з електроприводом працюють практично безшумно, тому такі штори можна встановлювати в дитячій кімнаті, спальні.

Переваги рулонних штор з електроприводом у Києві від виробника

  • Підходить для будь-якого типу рулонних штор.
  • Для великого приміщення монтаж здійснюється протягом дня. Якщо потрібно встановити 1-2 вироби, на це витратиться лише кілька годин.
  • Габаритними конструкціями складно керувати вручну. Наявність двигуна вирішує цю проблему миттєво.
  • Рулонні штори на пластикові вікна автоматичні мають значний період експлуатації.
  • Стилістична різноманітність речень: від простої класики до незвичайних авторських рішень.
  • Пульт максимально спрощує використання системи затемнення. Він допомагає запустити в роботу вал, перебуваючи за кілька метрів від конструкції. Дистанційне керування виручить у разі розміщення валу на стелі.

Ціна на автоматичні рулонні штори в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Автоматичні рулонні штори від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити електричні рулонні штори у Києві

На автоматичні рулонні штори ціна доступна, якщо їх замовляти у виробника. Індивідуальне проектування займає більше часу, але при цьому допомагає створити продукцію, яка враховує особливості приміщення та відповідає перевагам замовника. Замірник приїжджає зі зразками тканин, які можна побачити та перевірити на міцність тактильним способом. Клієнт отримує те, що хотів спочатку: не потрібно «підганяти» розміри та вибирати щось із магазинних залишків.

Власне виробництво унеможливлює створення черги на виготовлення автоматичних рулонних штор з електроприводом. Компанія «Київ Декор» отримує лише позитивні відгуки внаслідок співпраці.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Рулонні штори
Рулонні штори великих розмірів
Рулонні штори закритого типу
Сертифікати
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!