Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Рулонні штори для мансардних вікон

від 250 грн/м2

Переобладнання горища на житлове приміщення дозволяє створити ще одну кімнату «з видом на небо». У спекотний сезон напряму через вікно потрапляють до кімнати інтенсивні, сонячні промені. Це дає не тільки дискомфорт, а й псує оббивку меблів. Дерев'яна підлога розсихається і починає скрипіти. Попередити проблеми допоможуть рулонні штори для мансардних вікон від Київ Декор. Конструкція проводиться під фактичні розміри отвору та надійно захищає скло від світлопроникнення. Вибір тканин – від блекауту (100% затемнення) до поглинання променів у кількості 15%. У нічний час можна відсунути матеріал, щоб милуватися зірками.

Особливості встановлення рулонних штор на мансардні вікна у Києві

Встановлення рулонних мансардних штор залежить від виду вікон. Якщо це карнизно-фасадний варіант, підходять штори відкритого, закритого типу. У класичному виконанні вікно знаходиться під кутом. Тут не вдасться використати схему відкритого типу, оскільки через провисання матеріал не зможе виконувати свої функції.

  • Рулонні штори на мансардні вікна складаються з валу, прямуючих для переміщення полотна та самої тканини. Розташовується сонцезахисна система над вікном за допомогою фіксаторів. Рівність тканини надає планка натягу. Напрямні створюють умови для рівномірного переміщення шторки по краях.
  • Спрощений варіант керування – це зміна положення матеріалу вручну. Якщо хочеться додати зручності, пропонуємо використовувати електропривод з отриманням команд через ДУ.
  • Пружинний механізм у коробі відповідає за якість прилягання тканини до вікна. Матеріал натягується та залишається в такому положенні до наступної команди користувача.
  • Фіксація полотна виконується на двох карнизах, розправляючи та злегка натягуючи полотно.

Які переваги і ціни рулонних штор для мансардних вікон від Київ Декор

Купити рулонні штори на мансардні вікна пропонуємо за допомогою замовлення у виробника у Києві. Ви отримаєте такі прерогативи вибору.

  • Гарний, закінчений вигляд.
  • Бажаний рівень світлопоглинання (обирається на етапі обговорення деталей замовлення).
  • Кожен вид тканини відрізняється стійкістю до сонячних променів, жорсткістю матеріалу, антистатикою. Виріб витримує вологу обробку, але прати полотно не можна, щоб запобігти втраті перерахованих властивостей.
  • Ручне або автоматичне керування затемненням.
  • Простий та оперативний процес коригування.

Ціни на рулонні штори для мансардних вікон в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Рулонні штори для мансардних вікон від 250

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як купити ролети мансардні на вікна від виробника у Києві

Варіант «День-ніч» з двома полотнами, матеріал зі світловідбиваючими частинками, використання рольштори на склі з додаванням до інтер'єру тюльового оформлення – все це робиться на замовлення. У результаті покупець отримує стильний дизайнерський акцент, який добре вписується в загальну концепцію оформлення приміщення.

Замірник врахує кут нахилу, форму та лінійні параметри вікна, наявність рами для фрамужного відкривання. Щоб замовити рулонні штори на мансарду, телефонуйте до столичної компанії «Київ Декор».

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Мансардні ролети
Сертифікати
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!