Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Прозорі ролети з полікарбонату

від 6900 грн/м2

Імітація безрамного скла досить популярна в наші дні. А створити її допоможе полотно із полікарбонату, зібране з ламелей. Виготовлення ролет із полікарбонату в Київ Декор відбувається екструзійним способом, сировиною обираються полімерні кульки. Ламелі, що випускаються, виходять необхідних розмірів, готові до монтажу.

«Безрамне скло» цінується за свої естетичні та функціональні характеристики. Прозорий полікарбонат використовують для створення тонких стінових та покрівельних конструкцій, вікон мансард, навісів для терас, теплиць, створення «зимових садів». Матеріал складає конкуренцію склу.

Види конструкцій та монтаж ролет з полікарбонату в Києві

Недорогий полікарбонат використовується для отримання ролетів. Прозорі планки збирають у полотно, елементи якого скріплюють профілями. При змотуванні в рулон вставки не стикаються одна з іншою, тому зберігають цілісність поверхні. Товщина ламелей дорівнює 0,4 см та більше.

Для руху полотна призначено вал, який поміщають у короб. Вертикальні напрямні потрібні для рівного намотування полотна. Переміщення здійснюється механічним способом або автоматично. У першому випадку вибирають карданний, стрічковий або пружинний привід, у другому електричний. Програмування процесу дозволяє віддалено відкривати як певну групу ролет, так і по одній штуці.

Крім вікон, дверей, створення зовнішнього контуру об'єкта, прозорі полікарбонатні ролети використовують для внутрішніх зонуючих перегородок.

Переваги та ціни на захисні полікарбонатні ролети у Києві

  • Монолітний полікарбонат, незважаючи на прозорість та видиму крихкість, є міцним, антивандальним матеріалом.
  • Світлопропускання досягає 95%.
  • Високі теплові характеристики сприяють підтримці внутрішнього тепла. Влітку сонячний потік, проходячи через ролети, частково розсіюється. Взимку ізолюючі властивості полікарбонату не пропускають холод у середину приміщення. Все це робить ролети із полікарбонату популярними для комерційних і домашніх приміщень в Києві і області.
  • Створення приємного мікроклімату знижує витрати на опалення та кондиціювання.
  • Полікарбонат від виробника допускається згинати, свердлити, тому він підходить для створення багатьох геометричних форм.
  • Класична простота, швидке складання, довговічність застосування високо цінуються клієнтами, які хочуть встановити ролетні конструкції.

Ціна на прозорі ролети із полікарбонату в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Прозорі ролети з полікарбонату від 6900

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні ролети із полікарбонату від виробника Київ Декор

Компанія «Київ Декор» пропонує асортимент виробів з полікарбонату. Полегшені та посилені рольставні стануть у нагоді для оформлення альтанок, веранд, вікон, балконів, перегородок. Сучасний, практичний матеріал функціонує у режимі багатозадачності.

Зверніться до наших фахівців за виготовленням та монтажем ролетів з полікарбонату. Ви отримаєте аналог жалюзі, створених із прозорих ламелей. Вітринний варіант збільшить огляд полиць і кількість продажів. Приватне застосування дозволить створити затишний куточок, в якому не страшна негода і літня спека. Телефонуйте, щоб наш співробітник виїхав на ознайомлення з поставленим завданням.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!