Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Прозорі решітки на вікна з полікарбонату

від 2400 грн/м2

Навіщо використовуються на вікнах такі вироби, як прозорі решітки з полікарбонату? Вони стануть у пригоді для захисту від зовнішніх проникнень, для запобігання нещасним випадкам (випадання дітей, дорослих, домашніх вихованців). Продукція зберігає наявний дизайн, не затіняє внутрішній простір, відрізняється підвищеними показниками міцності, стійкості до ударів. Купити прозорі решітки на вікна можна у нас в Київ Декор.

Решітки з полікарбонату монтують на вікна будь-якої конфігурації. Їх замовляють на комерційні споруди, житлові будинки, об'єкти міської інфраструктури, заклади з різним функціональним призначенням. Численні відгуки про прозорі решітки на вікна дозволяють людям, які мають певні сумніви, прийняти правильне рішення.

Особливості прозорих решіток із полікарбонату від виробника Київ Декор

Кожен покупець обирає ті види прозорих решіток на вікна, які йому більше імпонують.

 • Моделі решіток з вертикальними смужками візуально «подовжують» вікна та застосовуються, коли складно виконати звичайні кріплення.
 • Горизонтальні лінії вибирають для перших-других поверхів. Цей тип прозорих решіток на вікна легше встановлюється, тому вважається найкращим.
 • Рішення з відчиненням або стулками, що відкриваються. Додавання врізних замків робить сегменти світлопроникних виробів недоступними для грабіжників.
 • Декоративність ламелям забезпечує нанесення на смуги малюнка. Використовуються стійкі вітражні фарби.

Товщина захисних прозорих решіток із полікарбонату складає 6 мм. Цього достатньо, щоб забезпечити захист майна у приміщеннях. Смуги укладають у рамку, встановлюючи її у стіни. Для панелей з важкого бетону, конструкцій з цегли застосовують анкерні кріплення. У дерев'яну основу решітки кріплять шурупами.

Переваги решіток на вікна з полікарбонату від виробника у Києві

 • Міцність, що перевищує скло у 200 разів.
 • Вогнестійкість, яка допомагає уповільнити процес руйнування віконних конструкцій.
 • Прозорість, завдяки чому вдається все бачити без спотворень.
 • Мала вага решіток.
 • Відсутність внутрішньої напруги. Металеві ґрати нагадують місця ув'язнення. Прозорі грати на вікнах позбавляють психологічного дискомфорту.
 • Правильне співвідношення гнучкості та пружності. Якщо натиснути на поверхню, вона не зламається, а трохи вигнеться. Коли по ній вдарити чимось твердим, вікно не розсиплеться і не вилетить у зворотний бік.
 • Безпека проживання у висотних будинках. Якщо на вікно сперлася людина, вона не випаде назовні.

Ціни на прозорі решітки на вікна з полікарбонату в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Прозорі грати від 2400

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як купити якісні прозорі решітки на вікна від Київ Декор

Бажаючи купити прозорі грати на вікна, зупиніться на варіанті «на замовлення». Ми запропонуємо вам індивідуальне виготовлення захисної конструкції, яка щільно змонтується у віконний отвір.

Видима простота монтажу здатна виявитися важко здійснюваною. Передзвонивши до компанії «Київ Декор», ви отримуєте професійну консультацію, проведення вимірів, виготовлення замовлення у заводських умовах та якісно зроблений монтаж.

На прозорі грати з полікарбонату ціна обумовлюється габаритами вікон, наявністю стулок, що відкриваються, видом напрямку ламелей та їх розмірами, матеріалом рами, наявністю декоративних моментів.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!