Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Прозорі ролети для альтанок

від 7100 грн/м2

Прозорі ролети для терас і альтанок збираються в корпусну конструкцію та здатні замінити стіни. Прозорі поверхні виглядають ефектно, зручні в експлуатації. Забезпечують герметичність внутрішнього простору, а коли на вулиці чудова погода, прибираються по вертикалі вгору. Купити такі можна у нас в Київ Декор, з доставкою по місту і області.

Особливості конструкції та монтаж прозорих ролет для терас і альтанок

Для монтажу стін застосовують пластини із полікарбонату. Вони з'єднуються у горизонтальному напрямку алюмінієвими профілями. Вал у коробі використовується для пересування полотна. Металеві напрямні формують рівне накручування гнучкого матеріалу.

Розроблено два типи установки полотен:

  • ролети на проріз прозорі стануть у нагоді для накладного монтажу;
  • коли хочеться, щоб вал і короб були заховані, проектується встановлення системи пересування прозорих ролет у отворі або у внутрішній частині альтанки.

Пружинно-інерційний механізм допомагає піднімати/опускати полотно вручну. Електродвигун полегшує завдання, замінюючи механічні зусилля електричними.

Переваги та ціни прозорих ПВХ штор для тераси, веранди у Києві

  • Інертність до механічних пошкоджень. Для монтажу ламелі прибувають із заводу покриті захисною плівкою. Вона знімається лише після фінішної установки складових.
  • Матеріал зручний з позиції створення форм та отримання отворів. Він добре фрезерується, ріжеться, склеюється.
  • Відтінкові пропозиції. Через прозорі ролети для альтанки створюється чудова видимість. У порівнянні зі склом вони відрізняються колірною інтерпретацією.
  • Захист від ультрафіолету досягається введенням спеціального компонента в екструдовану суміш.
  • Полімеру властива атмосферна стійкість, відсутність окислення, він забезпечує внутрішню акустику на об'єкті.
  • Для очищення поверхонь застосовують пару та подачу води під тиском. Масні забруднення видаляють розчинниками з малою хімічною активністю.

Ціни на прозорі ролети для альтанки

Тип Ціна, грн/м2
Прозорі ролети для альтанок від 7100

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні прозорі ролети для альтанки у виробника Київ Декор

Ролети для альтанки виготовить наша компанія. Ви отримаєте виріб високої якості, що повністю відповідає очікуванням. Він буде прозорим, але при цьому міцним, що не мутніє через кілька років. Витримає сонячну активність, мороз, дощові потоки, нашестя комах. Поглине вуличні звуки, надасть гарний огляд тим, хто знаходиться всередині.

Ми готові зустрітись найближчим часом. Обговоримо завдання, визначимося з розмірами, методом управління, видом прозорих ролет для альтанки. Змонтуємо після виготовлення готову конструкцію, щоб ви могли користуватись нею для своїх потреб. Телефонуйте будь-якого дня тижня!

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!