Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Штори «День-ніч»

від 300 грн/м2

Варіант корекції затемнення від повного блекауту до незначного розсіювання денного світла надають рулонні штори «День-ніч». Вони застосовуються у приміщеннях будь-якого типу. Відкриті та закриті моделі розширюють межі замовлення відповідної продукції. Вироби з натягом застосовують для фрагмента світлопроникних конструкцій, в коли полотно вільно висить – для закривання цілого вікна.

Вал розташовується на кронштейні, видимий зовні. Коли його поміщають у касету, деталь стає прихованою від очей. Для керування використовують ланцюжок або невеликий мотор. Кожен виріб виробляється в індивідуальному порядку після вимірювання майстра.

Особливості конструкції та встановлення

Два типи тканини з темною та напівпрозорою текстурою намотані на вал.

  • Можна ретельно закрити скло, змонтувавши штору всередині віконного отвору.
  • Пропонується сформувати світлопропускання на частини вікна зі стулкою, що відкривається.
  • Дозволяється одним великим форматом закрити широке та нестандартної форми вікно.
  • Тканини blachout створені на прогумованій основі. Вони повністю блокують світлопроникнення, тому добре підходять для організації сну дорослих та дітей.
  • Встановлюючи штори на скотч, звертайте увагу на те, щоб діти та домашні тварини не торкалися полотен. У літню пору також потрібно акуратно поводитися з рулонними виробами, бо клей на сонці при високій температурі стає більш пластичним.

Переваги

  • Ланцюжковий механізм допомагає плавно регулювати ступінь освітленості. При близько розташованих вікнах, кожне з яких має окрему систему управління, ланцюжки з кульок розташовуються праворуч і на ліворуч. Кому хочеться витрачати на цей процес мінімум зусиль – рекомендуємо автоматичну версію.
  • У маленьких приміщеннях монтаж на стулці може виглядати громіздко. Натомість доступна установка штор «День-ніч» на стіну, панель перекриття, стельову нішу, укіс.
  • Монтаж без свердління – чудова можливість зберегти цілісність рам. Будівельний скотч з гарною адгезивною здатністю надійно утримує полотна у стаціонарному положенні.
  • Підвіконня залишається вільним, тому його використовують під квіти, сувенірну продукцію. А якщо воно занадто широке, можна розташуватися біля вікна з книгою, телефоном.
Тип Ціна, грн/м2
Штори день-ніч від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити

Тим, хто вільно орієнтується у темі рулонних штор «День-ніч», достатньо передзвонити нам та вказати розміри. Основна кількість клієнтів незнайома з типажем виробів та технічними моментами їх встановлення. Тому зателефонуйте у компанію «Київ Декор», поспілкуйтесь з менеджером та призначте час для приїзду нашого співробітника (для Києва та області).

Вибираючи сучасний варіант продукції, замовте штори «День-ніч» з автоматичним способом регулювання. Повного заряду батареї вистачає на 4 місяці регулярної експлуатації. Будь-який вид продукції ви зможете купити за ціною, нижчою, ніж у магазині, тому що ми є виробниками. Виготовляємо згідно з озвученими термінами, відправляємо в інші міста експрес-перевізниками.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Зебра та День/Ніч
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!