Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Автоматичні рулонні штори «День-ніч» в Києві

від 300 грн/м2

Для високих і середніх отворів, для вікон, до яких важко дістатися, для будівель з високими стелями відмінно підійдуть рулонні штори на вікна. Дозволяється зробити окремий автономний варіант регулювання або підключити елементи управління шторами до комплексної системи «розумний будинок». З недорогих рішень  ̶  кнопковий варіант управління.

Для домашнього користування така лінійка продукції зацікавить найвибагливіших клієнтів, які бажають робити все швидко і просто. Їм подобається, щоб навколишні предмети були комфортними та вимагали незначну людську участь у процесі експлуатації.

Як встановити автоматичні рулонні штори День-Ніч у Києві

Автоматичні рулонні штори з електроприводом на вікна складаються з валу, полотен, елементів, що вирівнюють з боків і внизу (для касетних версій виготовлення) і компонента управління.

Кріплення виконується пластиковими, алюмінієвими фіксаторами.

Розміщення валу відбувається над вікном, на стулці, стелі. Його залишають у відкритому вигляді або закривають корпусом. 

Матеріал для полотен найчастіше вибирається синтетичний, але можна замовити й натуральний.

Для встановлення потрібна інструкція та уявлення про те, як функціонує система. Монтаж на скотч є найпростішим. Збереження цілісності рами забезпечить фіксація на кліпсі. Коли рулонні штори з автоматичним керуванням досить важкі та розраховані на габаритні вікна, слід виконати розміщення конструкції на шурупах.

Переваги автоматичних рулонних штор День-Ніч від компанії Київ Декор

  • Вписується в будь-яке дизайнерське рішення.
  • Дублює або збагачує наявні кольори інтер'єру.
  • Відсутній шар пилу на поверхні штор.
  • Оперативне та просте регулювання ступеня освітлення.
  • Допускається використання на мансардних вікнах (при додаванні бічних натягувачів).
  • Можна виконати зонування простору, встановивши систему на стелі.
  • Конструкція здатна прослужити 10 років та більше. Просочення тканин робить їх стійкішими до вигоряння, намокання, попереджає появу бактерій.
  • Можливість використовувати полотна розміром до 3-4м, що потрібне у конференц-залах, кінотеатрах, планетаріях.

На автоматичні рулонні штори конструкції день-ніч ціна складається із ряду факторів. Докладніше про це пропонуємо дізнатися у наших спеціалістів у телефонному режимі або під час особистої зустрічі.

Ціни на автоматичні рулонні штори день-ніч в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Автоматичні штори день-ніч від 300

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як недорого замовити рулонні автоматичні штори День-Ніч у Києві

Співпраця з виробником забезпечує заводську якість, правильне встановлення, наявність гарантії. Ми використовуємо стільки тканини, скільки потрібно, без надлишків. Електропривод буде поставлений такий, щоб він міг працювати тривалий час з урахуванням підзарядки.

Ми виготовимо автоматичні рулонні штори на вікна, щоб покращити мікроклімат у ваших приміщеннях. Вироби виготовляємо в індивідуальному порядку, ґрунтуючись на зроблених вимірах. Враховуємо колірні уподобання, функціональну спрямованість об'єкта та інші побажання замовників. Готові вироби привозимо з наступним встановленням (Київ, область) або відправляємо транспортною компанією.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Зебра та День/Ніч
Сертифікати
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!