Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

Автоматичні ролетні ворота в Києві

від 1000 грн/м2

Щоб потрапити автомобілем на територію частого володіння, підприємства, готелю та інших об'єктів, знадобиться проїхати через ворота. Автоматичні ролетні моделі є найзручнішими з позиції експлуатації.

Ламелі з алюмінію важать мало, тому їм не потрібен потужний мотор. Це позитивно впливає на вартість його придбання, здешевлюючи процес купівлі комплектуючих для монтажу. Порожнисті складові заповнюються теплоізолятором – і тоді ворота не пропускають всередину вуличний холод (зручно, коли є надбудова).

У конструкціях для воріт застосовують профілі більших розмірів, ніж у віконних ролетних аналогах. Вага полотна часто перевищує 50 кг, тому ручне керування дуже незручне.

Автоматичні ролетні ворота в Києві: особливості конструкції та монтаж від виробника

Автоматичні ворота наводяться в дію такими способами:

  • настінним вимикачем клавішного типу. Розміщують на стіні. Кнопка з фіксацією натискається та утримується, поки полотно накручується на вал;
  • дистанційним способом. Залежно від кількості ролет організовується індивідуальне та загальне підключення. Кожна група приєднується до окремого каналу на пульті управління. Зручна інтеграція системи управління в комплексну автоматизацію «розумного дому»;
  • накладним електрозамком.

Сталевий вал поміщений у короб. Ролетне полотно фіксується одним кінцем, щоб відбувалося обертання валу та натяг матеріалу воріт. Слід встановити блок розблокування, аби при вимкненні струму можна було потрапити за ворота. У цьому випадку застосовується механічний спосіб відкриття.

Переваги автоматичних ролетних воріт від Київ Декор

  • Ролетні автоматичні ворота не потребують додаткового місця з боків та у фронтальній частині.
  • В екструдованих ламелях (без наповнювача) термін експлуатації більший, ніж у тих, що з утеплювачем. Це пояснюється більш товстим шаром алюмінію при їхньому виробництві. Для гаражів, що утеплюються, складів використовують деталі з пінним наповненням.
  • Вибір розмірів під створений отвір.
  • Відкриття воріт, не виходячи з автомобіля.

Потужність приводу повинна бути такою, щоб витримати вагу полотна, кількість відкривань на добу та вітрове навантаження. У середньому це – до 70 кг/м2. Плата в блоці управління термостійка і не виходить з ладу при зміні температури. Якісні запобіжники унеможливлюють перегорання елементів системи.

Ціна на автоматичні ролетні ворота в Києві

Тип Ціна, грн/м2
Автоматичні ролетні ворота від 1000

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як замовити якісні автоматичні ролетні ворота у Києві

Автоматичні ворота ̶ це зручність, відсутність необхідності використання додаткової площі, просте управління. Можна припаркуватися зовсім поряд, вдається змонтувати таку конструкцію у місці щільної будівельної забудови. Якщо ділянка біля воріт засипана листям або там утворилися снігові кучугури, це не завадить відкриванню та закриванню конструкції.

Автоматичні ворота з дистанційним керуванням регулярно замовляють власники приватних будинків. Це дуже рятує, коли в родині кілька автомобілів. Крім ролетних, можна виготовити автоматичні орні, секційні, відкатні, щитові ворота. Купуючи гаражні, складські, промислові ворота разом з блоком управління та рейкою, ви заощаджуєте кошти та час повного монтажу.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Захисні ролетні ворота
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!