Графік роботи “Пн-Сб 9:00-18:00”

В'їзні ролетні ворота у Києві

від 1100 грн/м2

Зовнішня конструкція, що не потребує утеплення, яка розмежовує вулицю та приватні володіння – це в'їзні ворота. Ролетні моделі купляють із багатьох причин: від ціни до стриманого зовнішнього вигляду. У них не вийде створити хвіртку, зате можна зробити оглядові вікна або металеві грати.

Класичні, недорогі моделі стануть у пригоді для холодних приміщень. Вони можуть служити розділовим елементом усередині промислового корпусу (для потрапляння на склад чи у цех). Їх обирають для приватної забудови.

Як встановити в'їзні ролетні ворота від виробника Київ Декор

Щоб встановлена конструкція «не просіла», ширина в'їзних воріт обмежується 6м. Монтаж виконується в отвір, площа якого не перевищує 21м2. Є повноцінною заміною орним, відкатним модифікаціям.

Кожен сам обирає, що йому подобається: консольна установка або додавання короба, що прикриває вал. Перший вид підходить для внутрішніх приміщень, прихованих від агресивної дії опадів. Його «плюсом» є зменшення дії згинальних сил на підвісну частину.

Ворота в'їзні автоматичні виготовлені зі сталевих (алюмінієвих) ламелей. Вони мають шарнірну зв'язку, щоб полотно лишалося без пошкоджень при накручуванні на вал. Напрямні вирівнюють маршрут переміщення гнучкого полотна, а кріплення зберігають цілісність.

Переваги та ціни в'їзних воріт від виробника Київ Декор

  • Можливість купити гаражні ворота з ролетів, «вписавшись» до встановленого бюджету. Обирається на вигляд профілю ламелей, модель приводу, габаритні розміри.
  • Щоб додати надійність, замовляйте армовані матеріали та фіксатори посиленого типу. Тоді за міцністю така конструкція не поступатиметься секційній моделі.
  • Конструкція має стриманий дизайн, забарвлюється у колір, позначений клієнтом.
  • Якщо ви робите замовлення на гаражні ворота у виробника, отримуєте якісно виготовлені, рівномірно пофарбовані, повноцінно захищені від окислення ламелі.
  • Вертикальний підйом полотна виключає засмічення воріт падаючим листям і налипанням снігу. Заводського покриття при акуратному користуванні вистачає на весь термін служби ламелей.
  • Підходить для будь-якого інтер'єрного стилю.
  • В'їзні ворота на територію прослужить 10-20 років.
  • За індивідуальної схеми виробництва допускається замовляти конструкцію нестандартних розмірів.
  • Вибір кольору – практично без обмежень. Любителям «родзинки» приготовлено текстуру «під дерево».

Ціна на в’їзні ролетні ворота у Києві

Тип Ціна, грн/м2
В'їзні ролетні ворота від 1100

Розрахувати вартість

Бажаєте отримати швидкий і точний розрахунок вартості? Тоді заповніть форму.

Як вибрати та купити в'їзні захисні ворота у Києві від виробника

З цього моменту розпочинається реалізація бажання. Вам потрібні фахівці, які втілять думку у реальну продукцію. Компанія «Київ Декор» спроектує та створить в'їзні ворота для приватного будинку, гаража, промислової зони.

З нами ви не втрачаєте час та гроші! Сучасне обладнання, навчений персонал, всі успішно завершені проекти – це говорить про відповідальність перед клієнтами. Найзручніший тип в'їзного рішення, для якого не потрібне зайве місце.

Покажіть, що вам сподобалося з каталогу або запропонуйте свій варіант. Через 3-3,5 тижні в'їзні ворота будуть встановлені на вказаному місці, а ви зможете оцінити їх зовнішній вигляд та робочий функціонал.

Гарантія від виробника 2 роки

Широкий асортимент продукції

Швидка доставка та монтаж

Приємні ціни та знижки


Інформаційний куточок
Захисні ролетні ворота
Партнери
Виклик майстра та консультація

Маєте питання по асортименту? Необхідна допомога консультанта? Або бажаєте запросити майстра на замір вашого об’єкту? Заповніть форму і ми протягом 10 хвилин зв’яжемося із вами!